Máte jakoukoliv otázku? Kontaktujte nás

+420 733 525 265

Profilovací stroj SCHLEBACH Mini Prof

Profilovací stroj SCHLEBACH Mini Prof je jedinečným pomocníkem při zhotovení falcovaných, drážkovaných střech. Díky tomuto profilovacímu stroji SCHLEBACH jsme schopni montáže spojů plechových krytin v nejvyšší možné kvalitě. Jednotlivé naprofilované plechové pásy do sebe přesně zapadají, falce jsou zamačkány speciálními kleštěmi, čímž je zajištěna rychlá montáž a celková pokládka plechové střešní krytiny.
Výsledná stojatá drážka

Výsledná stojatá drážka

Výsledná stojatá drážka, vlevo je první zamáčknutí, vpravo druhé domáčknutí, kterým je zajištěna perfektní kvalita spoje proti zatečení vody. V případě nízkých sklonů střech do 7 stupňů se před položením dalšího pásu, lepí na jednoduchý profil těsnící páska do falců, která po zamáčknutí hermeticky falc uzavře. Těsnící páska do falců se používá v některých případech i tam, kde se předpokládá větší množství sněhu a ledu v prostoru nad okapy.
Plechové pásy se ke střeše kotví pomocí příponek. Ty se vyrábějí pevné a posuvné. Posuvné příponky zajistí pohyb jednotlivých pásů dilatace plechu při změně teploty.


Naše firma zajišťuje profilování plechů na zakázku , popřípadě vlastní profilaci. Nabízíme možnost dopravy přímo na stavbu. V kooperaci s dodavatelem materiálu ProPlech s.r.o. zajistíme materiál , včetně příponek či těsnící pásky do falců za velmi příznivé ceny. Dle dohody je možné i zapůjčení speciálních mačkadel falců. Disponujeme 6m ohýbačkou, podélnou děličkou, roztáčečkou svitků , což v této kombinaci umožňuje variabilní a rychlé profilování jednotlivých kusů.

Profilovací linka

Transport na střechu

Poptávka profilace plechů